دمنوش های سریع مانترا

درست کردن دمنوش مفید، به دانش، زمان و امکانات مربوطه نیاز دارد. سرعت اجرای فعالیت ها و بخصوص حضور در محل کار، انجام این مساله را عملا ناممکن کرده است و به همین دلیل اکثر مردم به دنبال راهکارهای سریعتر برای هر موضوعی هستند. اما بايد مراقب عوارض و جنبه های راههای سریع باشیم.

مثلا دمنوش سریع یا همان تی بگ، بعنوان یک راهکار سریع برای مصرف دمنوش ها معرفی میشود و امروزه در بازار می توان برندها و کالاهای مختلفی در این زمینه یافت. اما علاوه بر کیفیت مواد استفاده شده در تی بگ ها و بخصوص مشکل رنگ افزوده، مشکل اساسی دیگر جنس کیسه تی بگ هست.
اکثر این تی بگ ها از جنس پلیمری هستند که در برابر حرارت مواد خطرناکی آزاد می‌کنند. دقیقا مشابه خطری که خوردن چای در لیوان يکبار مصرف دارد. آزاد شدن مونومرها یا رادیکال های شیمیایی که عملا تاثیر مثبت دمنوش بر سلامتی را تحت الشعاع قرار میدهد.
مجموعه هایپرسبز پس از بررسی کامل و تخصصی در این زمینه، یک تولیدکننده متعهد را شناسایی نموده است که هم از لحاظ مواد اولیه و هم بسته بندی، سلامت مصرف کننده  را در اولویت قرار دهد. مجموعه مانترا در کنار مواد اوليه درجه یک بدون افزودنی و نگه دارنده و رنگ مصنوعی، تی بگ هایی با الیاف گیاهی استفاده می کند

این مجموعه خود را متعهد به حفظ کیفیت کالا و سلامت مشتریان میداند.

بنابراین یک جمع بندی مهم اینکه در انتخاب دمنوش سریع یا همون تی بگ به نکات زیر توجه کنید :
– افزودنی و رنگ مصنوعی استفاده نشده باشد
– مواد اوليه درجه یک به کار رفته باشد
– جنس کیسه تی بگ پلیمری نباشد
لذت نوشیدنی و  لذت سلامتی را با هم تجربه کنید.

محصولات مانترا را م یتوانید با بهترین قیمت و کیفیت از اینجا انتخاب و تهیه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *