معرفی

نوشیدنی ها بخش قابل توجهی از تغذیه مردم جهان را به خود اختصاص داده اند. توجه ویژه به این بخش می تواند در ارتقای سلامتی جسم و روان انسانها تاثیر مهمی داشته باشد. لذا شرکت تسنیم چهارفصل آفرینش پس از کسب سالها تجربه حضور در بازار محصولات سلامت و نوشیدنی ها، نسبت به راه اندازی این پایگاه اقدام نموده است. پایگاهی که مهم ترین مرجع برای کسب آگاهی و اطلاعات کافی ، بررسی دقیق و شناسایی و در نهایت تهیه نوشیدنی های با کیفیت و موثر برای همه افراد جامعه خواهد بود.
باور رایجی که در بین افراد جامعه ما تقریبا جا افتاده است، این است که هر غذا یا نوشیدنی خوشمزه ای تما مضراتی دارد و محصولات سالم و طبیعی از طعم و مزه خوبی برخوردار نیستند اما هدف از راه اندازی این پایگاه معرفی محصولاتی است که در عین مفید و سالم بودن، بسیار خوشمزه و از لحاظ طعم تست شده اند.

تاریخچه

این مجموعه با هدف بهبود سبد تغذیه ای جامعه از لحاظ کیفیت و سلامتی در سال ۱۳۹۴ کار خود را آغاز نموده و در سال ۱۳۹۶ بنام شرکت تسنیم چهارفصل آفرینش به ثبت رسيد. سپس به كمك دانش و مديريت نوين توانست به سرعت در مدت کوتاهي به عنوان يك مجموعه موفق با ديدگاه‌هاي متفاوت مطرح گردد و با تكيه بر اصول تحقيق و توسعه و مديريت دانش و نوآوري در ارائه خدمات و محصولات، خود را تقويت نمايد.
این شرکت در فعاليت‌هايي چون فرآيند توليد محصول بهبود كيفيت آن، ‌توسعه محصولات جديد و افزايش ارزش افزوده محصولات جانبي در كنار كاهش هزينه‌ها و افزايش سودآوري و رقابت پذيري همدوش صنعت حرکت نموده است و در این مسیر همیشه بر تغییر و بررسی همه ‌جنبه‌های آن تاکید داشته است.”

چشم انداز ما

چشم انداز ما گسترش فرهنگ و مصرف نوشیدنی های  سالم و طبیعی در سرتاسر کشور، و در مراحل بعدی منطقه و جهان و ارتقای سطح سلامت عمومی در این مراحل است. به این امید که در آینده نزدیک، همه مردم دنیا از نوشیدنی های سالم و خوشمزه بهره لذت ببرند.